Potřebujete se zeptat?

Kontaktujte nás!

Nenašli jste nějakou důležitou informaci o našich pobytech na tomto webu? Snažily jsme se sem napsat vše, co by vás mohlo zajímat, ale i mistr tesař se někdy utne. Proto nás neváhejte oslovit. Velmi rády vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Pro nezávaznou poptávku můžete použít náš poptávkový formulář.

Mgr. Radka Strnádková

+420 605 301 846
info@ciperyzraje.cz
Volejte prosím mezi 8:30-17:00 od pondělí do pátku. Pište kdykoliv.

Čipery z ráje s.r.o.

Čipery z Ráje s. r. o.
Kyje 93, 507 13
IČO: 08232695
Co vás nejvíc zajímá – FAQ
Pro jak staré děti je vhodné plavání?

Kurz plavání je určen pro děti od 6 měsíců věku. Během plavání je u dětí do 3 let věku nutná přítomnost rodiče či jiného pověřeného zástupce. Děti 3+ už plavou samy.

Pro jak staré děti je vhodný animační program?

Všechny děti jsou vítané. Jen je těžké dopředu říci, zda se roční či dvouleté děti budou chtít zapojit do všech aktivit. Je to velmi individuální. Do dvou let věku je účast na animačním programu většinou za doprovodu rodiče či jiné pověřené osoby. Starší děti nemívají problém se zapojit a být zcela samostatné.

Nebude se 13 letá dcera/syn nudit?

Snažíme aby se žádné dítě nenudilo. Ale upřímně říkáme, že puberťáky náš program bavit nemusí. Máme zkušenost, že program zaujme děti do cca 13 let.

Pokud máte děti ve velkém věkovém rozpětí (jedno je třeba 3 leté a druhé 14 leté), určitě nám poptávku pošlete, nebo zavolejte. Určitě vám máme co nabídnout.

Zvládnu trénink s Denisou?

Určitě. Trénink zvládne každý. Denisa vždy dbá na vaši fyzickou kondici a tomu přizpůsobí trénink. Není se vůbec čeho bát. 🙂

Plavou i dospěláci?

Zaplavat si můžete jít kdykoli bude bazén volný a vaše děti budou mít animační program (za předpokladu, že nemusí mít váš doprovod). V rámci připraveného programu pro vás máme aquaaerobik s Alžbětou.

Musím se účastnit programu?

Nemusíte vůbec nic. Můžete nám klidně odevzdat děti a věnovat se jen tomu, čemu chcete.

Formulář pro 

Nezávaznou poptávku

V případě zrušení pobytu třetí stranou, tj. z nařízení vlády, hygienické stanice nebo rozhodnutím penzionu, kvůli epidemiologické situaci, zajistíme buď náhradní termín, nebo vystavíme voucher s platností dva roky, případně vrátíme 100% částky. S námi se bát nemusíte.
Těšíme se na Vás!

Sledujte novinky
Čipery z ráje s.r.o.

+420 605 301 846
info@ciperyzraje.cz

Kyje 93, 507 13
IČO: 08232695